ul. Wiosenna 6, Kanie Helenowskie, 05-805 Otrębusy lbin@lbin.pl +48 505 097 217

O firmie

W skrócie o firmie

Businessman drawing rising arrowsLeader Business Institute to profesjonalna firma szkoleniowo-coachingowa specjalizująca się w coachingu menadżerskim, która powstała, aby wspierać przedstawicieli kadry zarządzającej w osiąganiu wyższego poziomu rozwoju, tak w życiu zawodowym, jak prywatnym.
Leader Business Institute jako firma szkoleniowa jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Firm Szkoleniowych pod numerem 2.14/00315/2015

Unikalność coachingu menadżerskiego LBI polega na harmonijnym połączeniu podejścia pragmatycznego skierowanego na osiąganie rezultatów i realizowanie założeń z holistycznym, skoncentrowanym na zachowywaniu równowagi między różnymi aspektami pracy zawodowej, a życiem prywatnym.
W pracy z klientami wykorzystujemy filozofię S.Covey w podnoszeniu indywidualnej i zespołowej efektywności.

Mając świadomość tego, że poszczególne sfery życia jednostki – praca, rodzina, pasje, bliższe i dalsze otoczenie – przenikają się wzajemnie i wpływają na siebie tworząc spójną konstrukcję o pewnej określonej jakości inicjując proces coachingowy dążymy do podniesienia tej jakości poprzez:

  • wytrącanie ze stanu letargu i rutyny,
  • inspirowanie do poszukiwania nowych szans i możliwości,
  • koncentrowanie się na swoich zasobach,
  • uczenie radzenia sobie ze słabościami,
  • zmianę dotychczasowych schematów myślowych,
  • budowanie relacji opartych na zaufaniu,
  • kreowanie potrzeby ciągłej pracy nad sobą jako jednostką oraz członkiem zespołu,

tak w zespole pracowniczym, jak rodzinie i każdej innej grupie społecznej. Tylko zrównoważony rozwój na poziomie wszystkich sfer życia daje oczekiwane rezultaty i pozwala na budowanie silnej pozycji lidera opartej na wiedzy, kompetencjach oraz właściwej postawie.

Budowanie silnej jednostki w procesie coachingu menadżerskiego LBI jest ściśle związane z budowaniem silnej i efektywnej organizacji, która realizuje swoje cele i osiąga sukcesy, dzięki jasnemu i spójnemu stanowisku kadry zarządzającej osiąganemu poprzez wzajemne zrozumienie oraz współpracę.

Tworząc własne, unikalne podejście do coachingu menadżerskiego oraz pracy z ludźmi, którzy widzą w procesie coachingowym szansę na podniesienie swoich kompetencji i stanie się lepszymi liderami od lat jesteśmy postrzegani jako wzór do naśladowania, który wyznacza kadrze menadżerskiej kierunek dalszego rozwoju własnego i inspiruje do świadomej i ukierunkowanej pracy z zespołem pracowniczym.

Nasze atuty

  • 1. Unikalne podejście Unikalne podejście do procesu coachingu menadżerskiego LBI pozwala tworzyć nie tylko silnych i zdecydowanych liderów, ale przede wszystkim wartościowych, świadomych i szczęśliwych ludzi.
  • 2. Doświadczenie Doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą zwiększa skuteczność prowadzonych procesów coachingowych i podnosi efektywność organizacji w kontaktach z firmami zagranicznymi i międzynarodowymi.
  • 3. Wiedza Dzięki bogatej wiedzy i kompetencjom w zakresie prowadzenia zróżnicowanych procesów coachingowych jesteśmy specjalistami, którzy mogą szkolić i wspierać przyszłych specjalistów na ich drodze rozwoju zawodowego.

Akredytacje

Agnieszka

Dzisiaj otrzymałam upragniony certyfikat potwierdzający, że jestem akredytowanym coachem ACC ICF. Bardzo czekałam na ten moment. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Piszę do Was, bo to także Wasz sukces. Gdyby nie Wasza wiedza, wsparcie, informacja zwrotna dla mnie i dla innych uczestniczek kursu - byłoby mi trudniej uwierzyć, że dam radę. A ja z każdą sesją coachnigową, dzięki zdobytej od Was wiedzy i doświadczeniu, którym się podzieliłyście, czuję się coraz pewniej i z zachwytem patrzę na zmiany w życiu swoich klientów.
BARDZO WAM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ! Za 20 lat z pewnością powiem, że Ania i Eliza należą do grona tych osób, dzięki którym zmieniłam swoje życie. Bez krzty przesady.

Anna, Psycholog Coach

Uważam, że moja edukacja coachingowa jest i była właściwa. Dzięki szkoleniu nauczyłam się wiele, lepiej poznałam siebie co za tym idzie mogę bardziej efektywnie uczestniczyć w życiu innych. Wykwalifikowani coachowie prowadzący zajęcia wykazali się olbrzymią wiedzą, a co najważniejsze ciekawym i PRZYSTĘPNYM sposobem jej przekazania

Anna

Jeśli chodzi o jakość i poziom kształcenia, to (jako uczestnik bardzo dużej ilości przebytych szkoleń), mogę zdecydowanie stwierdzić, że był on na wysokim poziomie (zarówno jeśli chodzi o kwalifikacje trenerów jaki o materiały dydaktyczne) inną sprawą o której nie należy zapominać, a która ma wpływ na oba czynniki jest postawa własna uczestników