ul. Wiosenna 6, Kanie Helenowskie, 05-805 Otrębusy lbin@lbin.pl +48 505 097 217

Zespół

Anna Cywińska

anna-cywinska-coach-lbin-image-small-frame
Właścicielka firmy szkoleniowo-coachingowej Leader Business Institute i akredytowany coach International Coach Federation na poziomie PCC,  specjalizujący się w coachingu biznesowym. Prezes ICF Polska w latach 2012-2014. Coach koordynujący i prowadzący indywidualne i grupowe procesy coachingowe dla liderów biznesowych.W pracy z klientami wykorzystuje autorską, aprobowaną przez ICF szkołę coachingu ACSTH „Filary Coachingu – CornerstoneCoaching”. Tworzy partnerstwa strategiczne z firmami coachingowo-consultingowymi w Polsce, Skandynawii i na Ukrainie.

Dzięki międzynarodowemu spojrzeniu na rozwój coachingu przyczynia się do tworzenia świadomego i profesjonalnego środowiska coachingowego w Polsce.
Jej firma prowadziła projekt „Wzrost konkurencyjności coachów Polskich na rynkach międzynarodowych” w ramach programu „Innowacyjna Gospodarka” nawiązując współpracę ze środowiskiem coachingowym w Kanadzie.

pdf Certyfikat MCC Anna Cywinska

 

 

 

Agnieszka Deja


Agnieszka Deja
- Akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu (PCC ICF – Professional Certified Coach International Coaching Federation); członek ICF Global, dyrektor poznańskiego oddziału ICF Polska, certyfikowany trener modelu FRIS.
Bliskość ludzkich potrzeb zaprowadziła na studia prawnicze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz coachingowe na Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wieloletnie doświadczenie negocjacyjne stało się inspiracją do kreatywnej
współpracy z ludźmi. Specjalizuje się w pozytywnej komunikacji, oferując
odkrywanie, poznawanie i rozwijanie własnych umiejętności.
Entuzjastka gier coachingowych ( praktyk metody Points Of You ), które skutecznie wykorzystuje w procesach indywidualnych oraz grupowych.
Współtwórca i wykładowca kierunku „Narzędzia coachingowe w zarządzaniu” na krakowskiej WSEI oraz coachingu łódzkiego Centrum Rozwoju i Edukacji.

pdf Credential Certificate Agnieszka Marta Deja

fris_1

 

 

 

Tomasz Kuk

tomasz_kuk
Certyfikowany coach ICF (ACC), trener biznesu. Wiceprezydent ds. współpracy międzynarodowej w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Członek Ukraińskiego Stowarzyszenia Akmeologicznego z siedzibą w Kijowie.
Kierownik europejskich projektów edukacyjnych dla szkolnictwa wyższego koncentrujących się na rozwoju kompetencji społecznych (soft skills), a także międzynarodowego projektu «Direct Live Change» skierowany do osób w wieku 40+ ze złamaną karierą zawodową.

Autor programów: "Coaching Sprzedaży", "Techniki skutecznej sprzedaży", "Psychologia komunikacji w sprzedaży", "Teamcoaching zespołów sprzedaży”. Jako trener pracuje w sektorach coachingu biznesowego (handel, usługi, edukacja). W swoim portfolio ma takie firmy jak: Media Markt, McDonald, Praktiker, Deichmann, Vistula, Reserved, CCC, HDI Gerling, Vision Express.

acc

Akredytacje

Agnieszka

Dzisiaj otrzymałam upragniony certyfikat potwierdzający, że jestem akredytowanym coachem ACC ICF. Bardzo czekałam na ten moment. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Piszę do Was, bo to także Wasz sukces. Gdyby nie Wasza wiedza, wsparcie, informacja zwrotna dla mnie i dla innych uczestniczek kursu - byłoby mi trudniej uwierzyć, że dam radę. A ja z każdą sesją coachnigową, dzięki zdobytej od Was wiedzy i doświadczeniu, którym się podzieliłyście, czuję się coraz pewniej i z zachwytem patrzę na zmiany w życiu swoich klientów.
BARDZO WAM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ! Za 20 lat z pewnością powiem, że Ania i Eliza należą do grona tych osób, dzięki którym zmieniłam swoje życie. Bez krzty przesady.

Anna, Psycholog Coach

Uważam, że moja edukacja coachingowa jest i była właściwa. Dzięki szkoleniu nauczyłam się wiele, lepiej poznałam siebie co za tym idzie mogę bardziej efektywnie uczestniczyć w życiu innych. Wykwalifikowani coachowie prowadzący zajęcia wykazali się olbrzymią wiedzą, a co najważniejsze ciekawym i PRZYSTĘPNYM sposobem jej przekazania

Anna

Jeśli chodzi o jakość i poziom kształcenia, to (jako uczestnik bardzo dużej ilości przebytych szkoleń), mogę zdecydowanie stwierdzić, że był on na wysokim poziomie (zarówno jeśli chodzi o kwalifikacje trenerów jaki o materiały dydaktyczne) inną sprawą o której nie należy zapominać, a która ma wpływ na oba czynniki jest postawa własna uczestników