ul. Wiosenna 6, Kanie Helenowskie, 05-805 Otrębusy lbin@lbin.pl +48 505 097 217

Szkolenia

Business people using tablet in meetingRozwój każdej organizacji funkcjonującej w zmieniającym się otoczeniu zależy od rozwoju kompetencji i świadomości jej członków jako zespołu wspólnie działających i oddziaływujących na siebie jednostek. Aby zapewnić przedsiębiorstwu stały wzrost
należy dbać o rozwój kompetencji menadżerskich kadry zarządzającej, a także motywację i kompetencje pozostałych członków zespołu pracowniczego oraz jego zintegrowanie.

Z myślą o menadżerach, którzy w podnoszeniu kwalifikacji i poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu zarządzania i motywowania pracowników widzą szansę na rozwój swojego przedsiębiorstwa przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnych szkoleń oraz usług coachingowych.

W ramach szkoleń oferujemy akredytowane w ICF szkolenia z coachingu dla początkujących oraz zaawansowanych coachów. Szkolenia te są dedykowane coachom zewnętrznych,  wewnętrznych oraz ludziom biznesu, którzy chcą wykorzystywać podejście coachingowe w swojej pracy i w życiu prywatnym. Podejście coachingowe pozwala menadżerom skuteczniej zarządzać zespołem pracowniczym poprzez odpowiednią komunikację i inspirować pracowników do działania.

 • Coaching możliwości rozwoju
  3 dniowy warsztat dla początkujących – 20h akredytowanych
 • Sztuka coachingu w biznesie
  3 dniowy warsztat  – 16h akredytowanych
 • Świadomy Coach
  3 dniowy warsztat dla zaawansowanych – 24h
 • Zmiana PerspektywySuperwizja w Coachingu
  2 dniowy warsztat dla coachów – 16h akredytowanych

Program i zakres proponowanych szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań danej organizacji.

Szkoła coachingu ACTP „THE CORNERSTONE COACHING

Szkoła coachingu ACSTH Filary Coachingu

Warsztaty Świadomy Coach

Zmiana Perspektywy Superwizja w Coachingu

ACTP_WEBResized_Resized_acsth_logoResized_Resized_cce_logo